Jdi na obsah Jdi na menu
 


První pokus na dostihové dráze

22. 4. 2012

Vždycky nám bylo trochu líto, že jsme s Azregem nikdy nezkusili běhání. Jednak si myslím, že by ho to určitě bavilo a pořádně by se vylítal, a zároveň by si vypracoval pořádné svaly a na výstavách by pak válel :-)

Azregovi bude už letos šest let, takže žádná závratná kariéra běžce už ho nečeká, ale zato Arrawenovi je právě půl roku a tedy nejlepší čas začít :-)

Tuto sobotu jsme se vydali do Kolína a při Jarních závodech si vyzkoušeli trénink. Arískova první rovinka v životě nedopadla úplně skvěle - po pár metrech ho střapec přestal zajímat a spíš koukal, kam se poděli Jarda a Azi. Ale i tak nás prostředí a atmosféra závodů docela nadchla, takže se nenecháme odradit a zkusíme to znovu.

Zbytek dopoledne jsme vyplnili procházkou s Arrawenovým bráškou Ahangaranem a jeho paničkou Terezou. Angy také přijel trénovat, ale oproti Arískovi už má náskok a jde mu to lépe.

Po tréninkové rovince jsme kluky vzali do přilehlého lesopadku, kde se spolu pěkně proběhli. Přidal se i táta Azreg a (oproti azavakům) maličká, ale neuvěřitelně rychlá fenečka sicilského chrta Ruby. Arísek, když byl na vodítku, sice na svého nejstaršího brášku několikrát neslušně zavrčel, ale snad byl jen nervózní z nového prostředí a spousty lidí a psů kolem. Když byli na volno, k žádné sourozenecké rozmíšce nedošlo. Naopak vypadalo to, že si to společně hezky užívají.

 

p1010300.jpg

 

 

Náhledy fotografií ze složky První pokus na dostihové dráze